300 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLER İSTANBUL İLİ DAHİLİNDE KAPINIZA TESLİM EDİLMEKTEDİR - UYGUN FİYAT POLİTİKAMIZ GEREĞİ 300TL' NİN ALTINDA KALAN SİPARİŞLERİ SEVK EDEMEMEKTEYİZ
Sepetinizde Ürün
Bulunmamaktadır
Spot Kola
İndirimli Ürünlerimiz
Yeni Ürünlerimiz
Haberler
Döviz Kurları
Dolar : 0,0000  
Euro : 0,0000  
Medya
Samanyolu Trt Tgrt
Star Show Tv ATV Kanal D

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1994’den yılından bu yana (28 yıl) meşrubat sektöründe faaliyet göstermektedir. İstanbul içinde yaklaşık 1500 civarında bakkal, market, lokanta, cafe vs. müşteri portföyümüz bulunmaktadır.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Kaleminden

 

Sevgili; yolu içecek sektöründen geçen kişi ve kurumlar,

Öncelikle içecek sektöründe hizmet vermekten kıvanç duyarım. Sizin de aynı hazzı duyacağınıza inanıyorum. Allah-u Teala'ya Celle Celaluhu sonsuz şükürler olsun ki bize ne güzel bir iş nasip etmiş. Neden diyecek olursanız evvela hizmet sektöründeyiz. Yani insanlara hizmet veriyoruz. Ve onlara olmazsa olmazlar olan su ve içecekleri sunuyoruz. Ayrıca ne güzel iş. Hani derler ya akarı yok kokarı yok, daha ne olsun... Rabbimize sonsuz şükürler olsun.

Şirketimizin yatırımları hız kesmeden devam etmektedir. Eğer sizler de bu işlere yatırım yapmak isterseniz arayın görüşelim.

Hepinize sonsuz selam ve saygılarımı sunarım.

Ramazan YAŞAR
YAŞARLAR GIDA LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı

 

Hedeflerimiz

Tescili olan drink city markamızın yakın bir gelecekte önce tüm Türkiye de daha sonra da tüm dünya da ticari hayatta hak ettiği yeri alabilmesi.

 

Dağıtım Yaptığımız Ürünler

Coca-Cola - Pepsi - Cola Turka - Fanta - Sprite - Yedigün - Fruko - Lipton Ice Tea - Çamlıca -     Sunny - Tamek - Kumsu - Elmas - Flora - Niksar - Frutti - Freşa - Sarıkız - Kızılay - Özkaynak - Meyöz - Meysu - Aroma - Gold - Cappy - Pınar Süt - Nestle Süt - Bal Süt - Link